Wyniki VIII Biegu Piastowskiego

 

Klasyfikacja generalna mężczyzn:
1. Bogdan Semynowycz, UKR, 01:04:50
2. Anton Potockii, UKR, 01:05:12
3. Mykola Yukhymchuk, UKR, 01:05:38
4. Arkadiusz Gardzielewski, POL, 01:06:30
5. Sergii Okseniuk, UKR, 01:06:32
6. Volodymyr Timashov, UKR, 01:07:06
7. Mykhajlo Iveruk, UKR, 01:07:24
8. Sergii Marchuk, UKR, 01:08:00
9. Pavel Stepanenko, UKR, 01:13:04
10. Piotr Pobłocki, POL, 01:13:32


Klasyfikacja generalna kobiet:
1. Daria Michałowa, UKR, 01:18:21
2. Oleksandra Olinyk, UKR, 01:21:05
3. Wioletta Paduszyńska, POL, 01:21:05
4. Ganna Pechko, UKR, 01:22:20
5. Sniżana Rybak, UKR, 01:22:40
6. Natalia Nagirnjak, Pol, 01:22:50
7. Monika Kaczmarek, POL, 01:23:48
8. Natalia Jakimovicz, UKR, 01:25:03
9. Krystyna Kuta, POL, 01:25:14
10. Liydmila Shelest, UKR, 01:25:48        Najlepszy zawodnik z Inowrocławia:

K18 18 – 29 lat                    
1.   Daria Michałowa, UKR, 01:18:21                 7. Anna Nowakowska, 01:28:31    
2. Oleksandra Olinyk, UKR, 01:21:05           
3. Ganna Pechko, UKR, 01:37:45                  

K30 30 – 39 lat
1. Wioletta Paduszyńska, POL, 01:21:43        7. Zuzanna Janiszewska, 01:56:08
2. Marta Wójcik-Dąbrowska, POL, 01:44:35
3. Iwona Kania, POL, 01:47:46

K40 40 – 49 lat
1. Natalia Jakimovicz, UKR, 01:25:03        10.Agnieszka Osiecka - Chęsy, 01:43:30
2. Krystyna Kuta, POL, 01:25:14        
3. Liydmila Shelest, UKR, 01:25:48

K50 50 – 59 lat
1.   Aleksandra Dzierzkowska, Pol, 01:36:44          6. Małgorzata Kubiak, 02:03:21
2.   Zofia Chądzyńska, Pol, 01:38:14
3.   Iwona Kwiatkowska Iwona, Pol, 01:45:51

K60 60 – 69 lat
1. Marta Mikołajczyk, Pol, 01:38:36
2. Alicja Sikora, Pol, 01:46:06
3. Anna Dobkowska, Pol, 01:59:11

K70 70+
1.   Janina Rosińska, Pol, 03:02:25
2.   Maria Pańczak, Pol, 03:05:30

M18 18 – 29 lat
1.   Bogdan Semenowycz, UKR, 01:04:50               16. Szymon Wesołowski, 01:31:12
2.   Arkadiusz Gardzielewski, Pol, 01:06:30
2. Sergii Marchuk, UKR, 01:08:00

M30 30 – 39 lat
1. Anton Potockii, UKR, 01:05:12                  8. Robert Niespodziński, 01:23:01
2. Mykola Yukhymchuk, UKR, 01:05:38
3. Sergii Okseniuk, UKR, 01:06:32

M40 40 - 49 lat
1. Mykhajlo Iveruk, UKR, 01:07:24                  10. Tomasz Kubiak, 01:24:49
2. Robert Gaczkowski, Pol, 01:18:37
3. Rafał Mokrzycki, Pol, Inowrocław, 01:21:16

M50 50 – 59 lat
1. Piotr Pobłocki, Pol, 01:13:32                  15. Maciej Jesiołowski, 01:42:22
2. Andrey Danilow, Pol, 01:18:00
3. Piotr Szymański, Pol, 01:18:22

M60 60 – 69 lat
1. Józef Brandenburg, Pol, 01:25:09                  18. Zbigniew Romel, 02:03:06    
2. Marek Czuk, Pol, 01:25:59
3. Stefan Sikora, Pol, 01:29:49

M70+   70+ lat
1. Emanuel Trefon, Pol, 01:50:06
2. Kazimierz Leśniewski, Pol, 01:50:28
3. Erwin Karwicki, Pol, 01:53:18

Wózek łańcuchowy napęd pośredni (mężczyźni)
1. Krystian Giera, Pol, 00:31:45                              1. Krystian Giera, Pol, 00:31:45   
2. Zbigniew Wandachowicz Pol, 00:31:45
3. Artur Graczyk, Pol, 00:42:33

Wózek łańcuchowy napęd pośredni (kobiety)
1. Monika Pudlis, Pol, 00:42:56
2. Katarzyna Zubowicz, Pol, 00:47:17
3. Joanna Świderska, Pol, 01:04:19

Wózek aktywny napęd bezpośredni (mężczyźni)
1. Barys Pronka, BLR, 01:25:24
2. Jan Pyclik, Pol, 01:31:37
3. Paweł Tęcza, Pol, 01:33:03

Wózek aktywny napęd bezpośredni (Kobiety)
1.   Sylwia Ussorowska, Pol, 02:10:13

Samorządowcy - mężczyźni
1. Piotr Pobłocki, Pol, Lębork, 01:13:32             2. Tomasz Kubiak, Inowrocław, 01:24:49
2. Tomasz Kubiak, Pol, Inowrocław01:24:49
3. Piotr Kriese, Pol, Runowo, 01:26:22

Samorządowcy – kobiety
1. Bożena Pobłocka, Pol, Lębork, 01:39:53
2. Małgorzata Kruk, Pol, Inowrocław, 01:58:05  2. Małgorzata Kruk,  Inowrocław, 01:58:05
3. Elżbieta Sternal, Pol, Rojewo, 02:06:57

Harcerze - kobiety
1.   Aleksandra Cieślak, Poznań, 02:03:04
2.   Anna Kotarba, Wrocław, 02:10:55

Harcerze – mężczyźni
1.    Mikołaj Milecki, Bydgoszcz, 01:35:52
2.    Jan Rakusa - Suszczewski, Warszawa, 01:44:31
3.    Jakub Marzyjanek, Inowrocław, 01:45:10      3. Jakub Marzyjanek, Inowrocław, 01:45:10


Dodatkowe nagrody:
najstarsza kobieta – Janina Rosinska 79 lat
najstarszy mężczyzna – Szkudlarek Michał 82 lata
najlepszy zawodnik z zagranicy – Bogdan Semenowycz, UKR
najlepszy zawodnik z Inowrocławia – Krystian Giera,
najlepsza biegaczka z Inowrocławia – Anna Nowakowska,
najlepszy biegacz z Inowrocławia – Rafał Mokrzycki,
najlepszy zawodnik z Kruszwicy – Adam Springer

Biegi młodzieżowe:

800 metrów dziewcząt Szkoły Podstawowe
1. Anna Rusznica, SP Janikowo
2. Sobczak Liwia, SP 6 Inowrocław
3. Aleksandra Kaniewska, SP 11 Inowrocław

1200 metrów chłopców Szkoły Podstawowe
1. Norbert Lange, Kołodziejewo
2. Kacper Zamiatowski, Białe Błota
3. Mateusz Kołodziejski, SP 11 Inowrocław

1000 metrów dziewcząt Szkoły Gimnazjalne
1. Katarzyna Żmich, Gimnazjum Pakość
2. Karolina Paczkowska, Gimnazjum nr 4 Inowrocław
3. Zuzanna Nadolska, Gimnazjum Pakość

1500 metrów chłopców Szkoły Gimnazjalne
1. Jakub Jakubowski, Gimnazjum nr 3 Inowrocław
2. Adam Tylkowski, Gimnazjum nr 2 Kruszwica
3. Kamil Załęcki, Gimnazjum Kruszwica

1000 metrów dziewcząt Szkoły Ponadgimnazjalne
1. Natalia Gotówka, ZSP Kościelec
2. Natalia Jabłońska, I LO Inowrocław
3. Marta Kiełpikowska, Białe Błota

1500 metrów chłopców Szkoły Ponadgimnazjalne
1. Tomasz Podolski, Białe Błota
2. Maciej Kolanowski, I LO Inowrocław
3. Piotr Piętas, I LO Inowrocław

Klasyfikacja generalna Szkoły Podstawowe
1. SP 2 Inowrocław 1995 pkt
2. SP 6 Inowrocław 1880 pkt
3. SP Janikowo 895 pkt

Klasyfikacja generalna Szkoły Gimnazjalne
1. Gimnazjum nr 3 Inowrocław 1287 pkt
2. Gimnazjum Pakość 983 pkt
3. Gimnazjum nr 2 Kruszwica 929 pkt

Klasyfikacja generalna Szkoły Ponadgimnazjalne
1. I LO Inowrocław 77 pkt
2. Białe Błota 18 pkt
3. LO Kruszwica 14 pkt

Zapisy

Pierwszy krok

Regulamin

Zapraszamy
do lektury