Do XI Biegu Piastowskiego pozostało:
8
8
2
2
Dni
1
1
3
3
Godzin
0
0
9
9
Minut

Ruszyły zapisy na XI Bieg Piastowski!

Rozpoczynamy drugą dekadę wielkiej, majowej imprezy biegowej. To już jej jedenasta edycja. Tradycję łączymy jednak z nowymi wyzwaniami - dlatego w zeszłym roku obok półmaratonu na trasie Kruszwica – Inowrocław pojawił się w naszej ofercie bieg na 10 kilometrów. W tym roku kolejna nowość – bieg na 5 kilometrów, a do tego jak zawsze biegi młodzieżowe.

Czytaj więcej...

Dziś „HAPPY HOUR” - złap ostatnią okazję!

Dziś 10 maja, a X edycja Biegu Piastowskiego … tuż, tuż! Nadal kręcimy się więc wokół dziesiątki. Uwaga osoby, które chcą pobiec w jubileuszowym X Biegu Piastowskim! Dziś o dziesiątej przed południem ostatnia super promocja. Przez godzinę opłata startowa do półmaratonu Kruszwica – Inowrocław i biegu na 10 kilometrów wynosić będzie jedynie 10 zł!!! Skorzystaj z okazji i zapisz się właśnie dziś.
    Poza promocją wpisowe do półmaratonu wynosi teraz 100 zł, a do „Dyszki na Dyszkę”  30 zł. Zgłoszenia na stronie www.biegpiastowski.pl lub przez link http://zapisy.sts-timing.pl/111/.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacja XI BP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Biegi Młodzieżowe zmiana terminu na 23 maja

Informujemy, że z uwagi na zimno i intensywne opady deszczu oraz w trosce o zdrowie dzieci i młodzieży, termin zaplanowanych na 5 maja br. biegów młodzieżowych w ramach X Biegu Piastowskiego uległ zmianie. Zawody zostaną przeniesione na dzień 23 maja br.

Czytaj więcej...
Zapisy

Pierwszy krok

Regulamin

Zapraszamy
do lektury